אודותינו

ייחודיותו של בית המכירות 'ירושלים של זהב' היא בהתאמת החפצים ההיסטוריים והמפוארים בהתאמה אישית – עבור הרוכשים. להלן שני ספורים המבטאים את ייחודיותה של החברה, ואת הפוטנציאל הייחודי של הפריטים שאנו מציעים למכיר

אחד ממוסדות התורה בירושלים ערך הגרלה בין תורמיו הגדולים. הפרס היה מכתב נפלא ומרתק בכתב יד קודשו של הצדיק הירושלמי, רבי אריה לוין זצ"ל. מפיל הפור היה בנו, הגאון הצדיק הרב שמחה שלמה לוין שליט"א. כל הנוכחים עמדו בתור להתברך מפי הרב שמחה שלמה וההתרגשות הייתה גדולה. הזוכה הנרגש אשר שמו עלה בגורל, קיבל את המכתב
במסגרת מפוארת בביתו, בטקס מרגש בנוכחות כל משפחתו, הוריו וחותניו. המכתב הממוסגר נתלה, במרכז הסלון, ומפאר אותו מאז ועד היום.

באחד המוסדות החברתיים במרכז הארץ, נוהגים ראש המוסד והמנכ"ל לעבור בפורים בין בתי התורמים ברחבי הארץ ולאחל להם חג שמח. לאחת התורמות, תורמת חשובה ונכבדת, חפצו לתת מתנה מיוחדת. משפחתה של התורמת ממייסדי פתח תקווה. בבעלות המשפחה היה יקב ותיק אשר נסגר לפני עשרות שנים. ראש המוסד והמנכ"ל הגישו לתורמת בקבוק יין מלא מהיקב המשפחתי, שנשמר אצל אספן, בצירוף תחתית לבקבוק עם הלוגו והפרסומת של היקב.
הטעות היחידה הייתה שלא הביאו עמם גם רופא... ההתרגשות הייתה עצומה! "החייתם את אבא שלי," אמרה התורמת, "אתם לא יודעים מה עשיתם בשבילי! כל ימי ילדותי חוזרים אליי עכשיו". כך התרפקו התורמת ומשפחתה במשך שעה ארוכה על זיכרונות העבר, היקב ובני המשפחה שכבר עברו מן העולם.


כמו כן חברתנו מתמחה בנושאים הבאים:
  • הערכת יודאיקה, עתיקות ואמנות - טיפול בעזבונות.
  • מתנות ייחודיות לאירועים מרגשים ומשפחתיים בהתאמה אישית, כגון: חתונת הכסף והזהב, ימי נישואין, ימי הולדת, אירועי חברה, סיום תפקיד או קידום ועוד.
  • ארגון פריטים ייחודיים למכירות פומביות בערבי התרמה ודינרים לטובת המוסד המזמין.
  • מכירות פומביות כלליות של יודאיקה, עתיקות ואומנות.
  • הקמת תערוכות וגלריות ניידות ברחבי ה.ארץ והעולם במגוון נושאים לפי בחירתכם.

כל פריט ייחודי שלנו ארוז בצורה מרהיבה ומלווה בהסבר מפורט עליו עם חותמת מקוריות ואמינות ש.ל חברתנו.

ניתן לקבל מצגת על הפריט הייחודי בתוספת תשלום לפי בחירתכם.
 
Jerusalem of Gold Ltd.           Office: +972-2-5877771
FacebookGoogle+Twitter