הסבר דרכי ההשתתפות במכירה הפומבית

4 דרכים להשתתפות במכירה הפומבית

כדי להשתתף בכל אחת מהדרכים שלהלן יש להירשם תחילה, בהגעה למשרדינו או על ידי שליחת טופס הרשמה למשרדי החברה (דרך הדואר, הפקס, הדוא"ל או אתר האינטרנט).
 1. הגעה לאולם המכירות ברחוב הרב מימון 2 בירושלים (הנמצא סמוך לתחנה המרכזית וגשר המיתרים) ונוכחות בפועל במכירה. יש להירשם בכניסה למכירה ולקבל שלטית ממוספרת.
   
 2. שליחת הצעות בדואר, בפקס או בדוא"ל באמצעות טופס ההצעה המוקדמת שבאתר.
  כתובת למשלוח דואר: ת"ד: 36236 ירושלים מיקוד: 9136102, לידי 'ירושלים של זהב'
  פקס: 02-5704377
  דוא"ל: jerusalemofgold1@gmail.com
  כאשר אתם מציעים מחיר (bid) עבור פריטים, אנא כתבו את המחיר המקסימלי שתהיו מוכנים לתת עבור כל פריט. בית המכירות ייצג אתכם נאמנה במכירה כשליח שלכם באולם בשעת המכירה. לדוגמה: אם מחיר הפתיחה היה 100$, ואתם כתבתם שהמחיר המרבי שלכם הוא 200$ - אם לא יהיה מציע נוסף, תזכו בפריט במחיר הפתיחה בסך 100$. 
  אם מציע נוסף יציע 120$, נציע בשמכם 140$, ואם לא תהיינה הצעות נוספות - תזכו בפריט בסך 140$, וכן הלאה.
  אם תהיינה כמה הצעות מוקדמות מקסימליות במחיר זהה, ההצעה הזוכה תהיה ההצעה שהועברה ראשונה לידינו. לכן מומלץ להזדרז ולשלוח לנו הצעות מוקדם ככל האפשר.
   
 3. השתתפות דרך האינטרנט
  כדי להשתתף במכירה בזמן אמת דרך האינטרנט יש להירשם תחילה באתר, בלחיצה על לחצן הרשמה ומילוי הפרטים שלכם. אנו נאשר את השתתפותכם הפעילה במכירה בזמן אמת.
  בזמן המכירה יש להיכנס לאתר וללחוץ על לחצן 'השתתפות במכירה בזמן אמת – bidspirit'. שם תוכלו לצפות במכירה בזמן אמת ולשמוע את המתרחש באולם, ותוכלו, בלחיצה על לחצן, לתת הצעות בזמן אמת.
   
 4. השתתפות טלפונית
  לאחר מילוי טופס ההרשמה כאמור לעיל, תוכלו להתקשר במהלך המכירה לאחד מהטלפונים באולם ולתת הצעות בזמן אמת.
  טל': 02-5877771, בקטלוג יפורסמו מספרים נוספים
 
 
Jerusalem of Gold Ltd.           Office: +972-2-5877771
FacebookGoogle+Twitter