התאמת מתנה אישית וייחודית

יש לכם אירוע מרגש? חתונה, חתונת כסף או זהב, אירועי חברה, סיום תפקיד או קידום ועוד? מחפשים מתנה ייחודית שתרגש את המקבל ואתכם עד דמעות? 
מלאו את הטופס המצורף עם פרטים רבים ככל האפשר, הן בנוגע למקבלי המתנה והן בנוגע לאירוע שלכבודו ניתנת המתנה.

לדוגמה: 
"מר דיוויד וגברת רחל כהנא
הוריו של דיוויד היגרו לארה"ב מגרמניה לפני מלחמת העולם השנייה, והוא התחנך בחינוך מסורתי, להורים היה חשוב שבנם יגיע להישגים בחברה. דיוויד משמש כסמנכ"ל בכיר בחברת תרופות בניו יורק. הוא פעיל מאוד בקהילה היהודית בניו יורק.
רחל היא בת למשפחה מחלב שבסוריה, והתמחתה בשיווק מוצרי בריאות ותזונה נכונה. רחל מתנדבת בארגון נשות הדסה ובעמותות לילדים עם צרכים מיוחדים. גם דיוויד וגם רחל מזדהים עם מדינת ישראל ופעילים בארגון המצעד השנתי בניו יורק, ובתם קארן עשתה עלייה וגרה בישראל".

הדבר הראשון שבלט לעינינו הוא שהמשותף לדיוויד ולרחל הוא הלב הרחב שלהם ורצונם לתת את כל שבידם לאחרים. לכן, הפריט המתאים ביותר עבורם הוא שיר שחיבר, כתב בכתב ידו ונתן במתנה לחתן ולכלה ביום שמחתם, האדם שנתן את כל לבו ואת כל כולו לאחרים - הצדיק ר' אריה לוין זצ"ל.
מתנה זו יכולה להתאים לחתונה או לחתונת הכסף או הזהב של דיוויד ורחל או של ילדיהם.

בקשר לדיוויד, עלתה בדעתנו מתנה מיוחדת מאוד שמתקשרת לשמו: צלחת חרס בת כ-3000 שנה, מזמן מלכות בית דוד, שנמצאה בחפירות ארכיאולוגיות בירושלים.
בנוגע לרחל, עלה בדעתנו רעיון יפה בקשר לשמה: רקמה יפהפייה מעבודת "בצלאל", בת כמאה שנה, ובה תמונת קבר רחל עם מסגרת מרשימה ומתאימה.
מתנה מרהיבה שתתאים לדיוויד ולרחל גם יחד: עיתון מקורי מיום הקמת המדינה, ממוסגר במסגרת מפוארת ומרשימה, עם הכותרת הראשית "מתגשם חזון הדורות – קמה מדינת ישראל".

מלאו את פרטיכם בטופס שלהלן, ואנו נחזור אליכם במהרה עם כמה הצעות מיוחדות.
 
Jerusalem of Gold Ltd.           Office: +972-2-5877771
FacebookGoogle+Twitter