מכירות פומביות

בית המכירות ירושלים של זהב יודאיקה עתיקות ואמנות בע"מ
ייחודיות, מקצועיות, אמינות, הגינות
 1. הגינות
  בית המכירות מחוייב להגינות, לשקיפות, וליושר מוחלט בתיאור הפריטים ובכל העניינים הכספיים עד כמה שידינו מגעת. בלי טריקים ובלי שטיקים.
   
 2. בית אוהב לאספנים ולאספנות
  בית המכירות הוא בית אוהב לאספנים ולאספנות. כל פנייה אלינו תיענה ברצון, גם פניות שלא בנוגע למכירות. רצונך לדעת פרטים על הפריט שברשותך? רצונך לשאול כל שאלה שהיא, בכל תחום של אספנות? זקוק לשמאות לפריטים שברשותך? אנחנו הכתובת. בשמחה רבה.
   
 3. פריטים
  פריטים ברמה גבוהה, פריטים רבים עם סיפור אישי מיוחד ההופך את הפריט לייחודי.
   
 4. קטלוג
  קטלוג מקצועי המבוסס על מחקר היסטורי. בכתיבת הקטלוג משתתפים חוקרים מיומנים. כל פריט מקבל את מלוא תשומת הלב של החוקרים. שעות רבות ולעתים ימים מושקעים במחקר על גלגולם של הפריטים. בפריטים רבים טמונים גילויים היסטוריים מרתקים. דייקנות ואמינות גבוהות מאוד בהסבר הנלווה לכל פריט בקטלוג. פעמים רבות הגיעו אלינו אספנים עם פריטים בידיהם בלי שידעו את הסיפור השלם שמאחורי הפריט, והחוקרים המנוסים שלנו העניקו לפריט פנים חדשות ושפכו אור על הסיפור המרתק שמאחוריו.
   
 5. תערוכות
  בית המכירות שם לו למטרה לערוך תערוכות מעת לעת במגוון תחומי אספנות, במטרה להוסיף ידע לקהל האספנים ולקהל הרחב המתעניין.
   
 6. המכירה הפומבית
  המכירה הפומבית היא ערב מהנה בשביל כולנו. המתח המתלווה למכירה, השמחה שבקניית פריטים חדשים שאנו מעוניינים בהם, ההתרשמות מהצפייה גם בפריטים מעניינים שלא קנינו, המפגש עם הידידים מהמכירות הקודמות – כל אלה ללא ספק הופכים את הערב לחוויה תרבותית בשביל כולנו. והפעם עוד חידוש קטן. ברבע השעה שלפני תחילת המכירה - הרצאה קצרה בנושאים הקרובים לאספנים ולאספנות, מפי מומחים בתחומם. בכל פעם הרצאה בנושא אחר. מי שיאחר יפסיד... [בפעם הבאה הוא כבר יגיע בזמן...]
 7. נושאי המכירות התחומים שבהם עוסק בית המכירות: אוטוגרפים, כתבי יד, מכתבים, גלויות, צילומים, רבנים, פלשתינה, ציונות, ירושלים, ארץ ישראל, הישוב הישן, קהילות ישראל בגולה, שואה, מחתרות, צה"ל, ספרים ישנים, עיתונים וכתבי עת נדירים, ספרי ילדים, מפות, תחריטים ותצריבים, תמונות, אמנות יהודית, אמנות ישראלית, בצלאל, כלי כסף, עתיקות, מטבעות עתיקים, שטרות ומטבעות, אסימונים, מדליות, בולים, תולדות הדואר, אמצעי תשלום ועוד. בסוף כל קטלוג מפתח לפי נושאים.
 8. מסגרות
  לעיתים בפרטי נייר, כרוזים, תמונות, פריטי אומנות, צילומים וכו'' נדרש מסגור הפריט לצורכי אסתטיקה ושימור מיטבי.  לדוגמא: תמונת שמן יפה ועתיקה עם מסגרת שהבלאי שבה אינו מכבד את התמונה; פוסטר גדול או כרוז ישן ומרשים שמגיעים אלינו בתוך ניילון, במקרה הטוב... הפריטים עוברים טיפול מסור של מסגור יפהפה, התורם ליופי ויכולת השימור של הפריט לאורך ימים ושנים. מסגור זה כמעט ואינו מייקר את הפריט, אף על פי שבגלריה פרטית היה עולה מאות שקלים, מפני שלבית המכירות יש סדנא פרטית למיסגור ולעיצוב מוצרים! בעלי מקצוע מיומנים ומקצועיים עושים את העבודה הזו. הפריט מוצג למכירה רק לאחר מסגור הולם.

  כמובן שישנם פריטים אשר בית המכירות מוכרם כפי שהם, ללא מסגור, לפי העניין. במקרים כאלה הקונה רשאי, אם ברצונו בכך, להזמין מסגור או אריזה, לפי טעמו ולפי האפשריות שהסדנא מציעה, במחירים מוזלים בעשרות אחוזים מן המחירים המקובלים בשוק.
 
 
Jerusalem of Gold Ltd.           Office: +972-2-5877771
FacebookGoogle+Twitter